Сторінка Інтернет-голосування за кандидатів для обрання членів Ради громадського контролю замість тих, повноваження яких достроково припинені

Рада громадського контролю формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. У разі дострокового припинення повноважень члена Ради громадського контролю проводиться конкурс для обрання члена Ради громадського контролю замість того, повноваження якого достроково припинені. Такий член РГК обирається на строк, що залишається до закінчення річного строку повноважень РГК НАБУ.

У разі дострокового припинення повноважень члена Ради громадського контролю проводиться конкурс для обрання члена Ради громадського контролю замість того, повноваження якого достроково припинені. Такий член Ради громадського контролю обирається на строк, що залишається до закінчення річного строку повноважень Ради громадського контролю.

Конкурс для обрання члена Ради громадського контролю замість тих, повноваження яких достроково припинені, проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Порядок голосування і оголошення результатів

Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом 12 годин через офіційний сайт Національного антикорупційного бюро України — 4 серпня 2020 року з 9:00 до 21:00.

Будь-який громадянин, який проживає на території України, має право взяти участь у рейтинговому Інтернет-голосуванні. Кожен голосуючий може проголосувати лише один раз і не більше ніж за двох кандидатів.

Обраними до складу Ради громадського контролю за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважається два кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів.

З метою запобігання повторного голосування, охочим взяти участь в рейтинговому Інтернет-голосуванні необхідно буде підтвердити адресу своєї електронної пошти та номер мобільного телефону (українського GSM оператора). На проходження перевірок і обрання кандидатів відводиться 15 хвилин. Якщо Ви не встигли проголосувати — спробу можна повторити за 5 хвилин.

За результатами конкурсу з формування складу Ради громадського контролю на офіційному веб-сайті НАБУ розміщується оголошення про результати рейтингового голосування із зазначенням кількості голосів, поданих за кожного кандидата.

Відкритість і прозорість голосування

Протокол голосування з частково закодованими даними доступний протягом всього часу голосування. Кожен, хто проголосує, може знайти і перевірити запис про власний вибір. Повний протокол з частково знеособленими даними буде опубліковано одразу після завершення голосування.


Cписок кандидатів Розпочати голосування